مزایده خودرو ، به نوعی از معامله گفته می‌شود که در ابتدا خریدار حداقل قیمتی را که حاضر است ماشین خود را بفروشد اعلام می‌کند. سپس خریدار خودرو در صورت تمایل، قیمتی بالاتر از قیمت نهایی خودرو را جهت خرید پیشنهاد می‌کنند. در نهایت ماشین مزایده ای به پیشنهاد‌ دهنده بالاترین قیمت فروخته می شود.

در این نوع معامله برای آنکه خودرو با مناسب ترین قیمت (نه گرانترین و یا ارزانترین) معامله شود، برنده مزایده خودرو یا خریدار باید فقط مبلغی معادل بالاترین قیمت قبل از مبلغ پیشنهادی خود به اضافه مقدار پله افزایش را بپردازد . به علت اینکه خرید خودرو مزایده ای ، مستلزم اطلاعاتی در مورد نحوه قیمت گذاری خودرو ، معایب و مشکلات خودرو می باشد، کارشناسانی در زمینه مشاوره خرید خودرو مزایده ای این موارد، وظیفه پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان را دارند.

جدید ترین آگهی های مزایده خودرو بصورت روزانه توسط کارشناسان سایت مزایده کار و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، با حداکثر دقت جمع آوری می‌گردند. اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.

شما می توانید با مراجعه به سایت مزایده کار به آدرس www.mozayedecar.ir از جدیدترین آگهی های مزایده خودرو در کشور با خبر شوید.

نکاتی در رابطه با مزایده خودرو

  • مدارک به طور کامل به نام متقاضی صادر می شود.
  • امکان بازدید خودروها قبل از ثبت نام وجود دارد.
  • سند خودروها به صورت عادی به نام متقاضی صادر می شود و پس از خرید، به صورت عادی قابل نقل و انتقال می باشد.
  • زمان برگزاری فرایند مزایده و بازگشایی پاکت قیمت ها، معمولا نمایندگان سازمان بازرسی، دادگستری و سازمان صنعت، معدن و تجارت حضور دارند.

آدرس ارتباطی ما

با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان خود را در 3 مرحله ساده دریافت کنید

موبایل : 09178708613

موبایل : 09334388872

باربری در شیراز

**باربری صداقت بار ***
منصفانه و حرفه ای
۱۰۰%تضمینی در اسرع وقت سراسر شیراز
باربری صداقت بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل ونقل کالا
ویژه اسباب منزل ،جهیزیه، مبلمان ،بوفه.،یخچال ساید ،گاوصندوق ،پیانو
حمل کالاهای اداری ،تجاری و...
با کارگرانی خوش اخلاق حرفه ای و کار بلد و دست پاک
کیفیت=تبلیغات
یکبار امتحان کنید یک عمر اسوده خاطر و بدون استرس وسایل خود را جابجا کنید